Złote kolczyki liście klonu “Alva”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Złote kolczyki liście klonu “Alva”

Złote kolczyki w kształcie liścia klonu „Alva” to biżuteria inspirowana naturą. Kolczyki wykonujemy ręcznie na podstawie autorskiego projektu w naszej krakowskiej pracowni.

Kruszec: 9-karatowe złoto (próba 375).

Wielkość: 8,8mm x 8,7 mm

Czas wykonania: 7-10 dni roboczych

SKU: ZK.006.9k.s Kategorie: ,

448 

Na stanie

Opis

Złote kolczyki liście „Alva” to biżuteria inspirowana naturą. Kolczyki wykonujemy ręcznie na podstawie autorskiego projektu w naszym krakowskim warsztacie. W pracy posiłkujemy się tradycyjnymi i nowoczesnymi technikami jubilerskimi.

Złote kolczyki liście  “Alva” zaprojektowaliśmy z myślą o kobietach, które cenią sobie dodatki zakorzenione w naturze. Za pomocą tych drobnych złotych kolczyków z listkami wyrazisz swoje przywiązanie do przyrody. Projekt do złudzenia przypomina naturalne liście nie tylko swoim kształtem, ale też strukturą powierzchni. Dołożyliśmy starań, aby na tych niewielkich kolczykach wyraźnie można było dostrzec nawet drobne żyłki listków. Aby podkreślić dodatkowo ten efekt, starannie wypolerowaliśmy biżuterię, nadając im wysoki połysk. W rezultacie światło pięknie odbija się od kolczyków, a ich zdobienie jest wyraźnie zaakcentowane.

Kolczyki zapina się za pomocą klasycznych biżuteryjnych zapięć typu “baranek”. Co ważne, biżuteria jest na tyle drobna, że po założeniu pozostaje niemal niewyczuwalna. Dlatego jeśli w doborze biżuterii kierujesz się m.in. poczuciem swobody, kolczyki “Alva” spełnią Twoje oczekiwania.

Nazwa naszych złotych kolczyków z liściem pochodzi od skandynawskiego imienia Alva, które można przetłumaczyć jako „elfka”. Jeśli zatem bliskie są Ci nie tylko naturalne akcenty, ale również cenisz sobie czar baśni i legend, nasze złote kolczyki listki to biżuteria właśnie dla Ciebie. Chociaż nie ocenia się książki po okładce, to w Solkatt dobrze wiemy, że biżuteria ma zachwycać już od pierwszego wejrzenia. Dlatego po zamówieniu otrzymasz kolczyki w elegancko zapakowanej przesyłce. Umieścimy je w szykownym pudełku jubilerskim, które będzie zabezpieczeniem na czas transportu i sprawdzi się jako opakowanie prezentowe.

W kolekcji Solkatt znajdziesz także złoty naszyjnik z listkiem, która wraz z kolczykami „Alva” stworzą piękny komplet biżuterii inspirowanej naturą.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...