Pierścionki zaręczynowe

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Złote pierścionki zaręczynowe inspirowane naturą

Pierścionki zaręczynowe złote to szczególna kategoria biżuterii, która jest symbolem miłości i wspólnej życiowej drogi. Dlatego w kolekcji Solkatt nie mogło zabraknąć biżuterii na zaręczyny. W naszym sklepie znajdziesz projekty wykonane z najwyższą starannością. Przygotowaliśmy wybór pierścionków zaręczynowych z kamieniami szlachetnymi, których estetyka jest zakorzeniona w naturze. Zadbaliśmy, żeby w kolekcji znalazło się kilka naprawdę pięknych pierścionków zaręczynowych.

Możesz zatem wybierać między modelami pierścionków jak: projekt inspirowany rozwijającym się pąkiem kwiatu lub na subtelny pierścionek ze zdobnictwem przypominającym wzór, jaki maluje na wodzie rzeczny nurt czy projekt z roślinnym wzorem. Nasze pierścionki zaręczynowe są wykonane z  żółtego 14-karatowego złota (próba 585). Dołożyliśmy starań, aby biżuteria z tej kategorii była naprawdę unikatowa, znajdziesz tu zatem oryginalne złote pierścionki. Jeśli interesuje Cię pierścionek zaręczynowy białe złoto, napisz do nas – możemy wykonać taki projekt na zamówienie.

Pierścionek zaręczynowy z diamentem

Tradycyjnie przyjęło się, że pierścionki zaręczynowe zdobione kamieniami szlachetnymi, a zwłaszcza diamentami. Dzieje się tak nieprzypadkowo. Otóż pierścionek zaręczynowy z diamentem jest nie tylko piękny. Biżuteria zdobiona diamentami uznawana jest za symbol stałości uczuć oraz wierności. Diamenty są bowiem najtwardszymi minerałami na świecie. Już dawni rzemieślnicy zauważyli, że diament trudno poddaje się obróbce i oszlifowanie kamienia wymaga szczególnych umiejętności. Stąd upowszechniło się twierdzenie, że pierścionek zaręczynowy z diamentem będzie zwiastował stałość uczuć. Co ciekawe, historia pierścionka zaręczynowego z diamentem sięga aż Średniowiecza. Co ważne, diamenty przez wzgląd na swoją odporność na zarysowania będą prezentować się świetnie przez wiele lat.

Klasyczny pierścionek zaręczynowy

W kolekcji Solkatt znajdziesz oryginalne pierścionki zaręczynowe z diamentami. Pierwszy z nich to klasyczny pierścionek zaręczynowy klasyczny, czyli model Astid. Pierścionek wykonany jest z 14-karatowego złota, a oprawa kamienia szlachetnego jest inspirowana rozwijającym się pąkiem kwiatu. Jeśli zatem szukasz odpowiedniego pierścionka zaręczynowego dla osoby, która ceni sobie dodatki inspirowane światem przyrody, to może być dobry trop.

Subtelny pierścionek zaręczynowy

Drugi z naszych projektów z tej kategorii to elegancki pierścionek zaręczynowy z diamentem „Rzeka”. Zdobienie biżuterii jest inspirowane żywiołem wody. Dlatego obrączka pierścionka została tak wyprofilowana, aby jej powierzchnia przypominała wzór, jaki pojawia się na powierzchni zalanej słońcem rzeki. To wyjątkowy pierścionek wykonany z 14-karatowego złota może być idealnym pierścionkiem zaręczynowym symbolizującym przywiązanie do natury.

Zjawiskowy pierścionek z liśćmi

Kolejny wyjątkowy pierścionek zaręczynowy z diamentem, który znajdziesz wśród naszych wyrobów, to model “Emma”. To subtelny pierścionek, którego obrączkę tworzy liściaste pnącze delikatnie oplatające palec, do złudzenia przypominając efektowny wianek. Zwieńczeniem całości jest diament, który pięknie skrzy się w świetle. Jeśli więc szukasz pierścionka na oświadczyny dla kobiety, która ceni sobie naturalne akcenty, projekt “Emma” to pierścionek zaręczynowy doskonały. Na zamówienie wykonujemy też ten projekt z białego złota próby 585.

Pierścionek zaręczynowy z szafirem

Popularne pierścionki zaręczynowe to również te z szafirami. Wspomniany już wcześniej projekt „Rzeka” dostępny jest również w wersji z klasycznym, chabrowym szafirem, który należy do najpiękniejszych kamieni szlachetnych na świecie. Połączenie ciepłego blasku polerowanego złota wraz ze skrzącym się niebiesko szafirem to klasyczne zestawienie, które daje wyrazisty, ciekawy efekt. Ten wyjątkowy pierścionek wykonany jest z 14-karatowego złota. Biżuteria zaręczynowa tego typu może być świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz postawić na naprawdę wspaniały pierścionek zaręczynowy.

Oryginalne pierścionki zaręczynowe

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe to takie, które nie tylko doskonale prezentują się w chwili wręczenia, ale również po latach regularnego noszenia. W tworzenie pierścionków zaręczynowych wkładamy zatem mnóstwo uwagi i dbałości. Do wykonania pierścionków z tej kategorii używamy żółtego złota próby 585. Zawiera ona aż 58,5% szlachetnego metalu, dlatego nie tylko adekwatnie pasuje do podniosłości wyjątkowych zaręczyn, ale też świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Co więcej, stawiamy też na najwyższej jakości kamienie, które dodają biżuterii zaręczynowej wyjątkowego blasku.

Pierścionki zaręczynowe na zamówienie

Jeśli w naszej kolekcji pierścionków zaręczynowych na naszej stronie nie udało Ci się znaleźć tego idealnego pierścionka zaręczynowego, napisz do nas. Możemy spersonalizować projekt zgodnie z Twoimi potrzebami np. oprawić w nim inny kamień czy zmienić niektóre elementy. Jeśli interesują cię pierścionki zaręczynowe białe złoto, również możemy wykonać dla Ciebie taki projekt. Postaramy się przygotować dla Ciebie pierścionek na niezapomniane zaręczyny.

Nie obawiaj się zamówić pierścionka zaręczynowego online. Pierścionki przygotowujemy zazwyczaj w około 10 dni roboczych, a czas dostawy to z reguły dwa dni. Jeśli jednak potrzebujesz otrzymać przesyłkę szybciej i chcesz skrócić czas dostawy, skontaktuj się z nami. Jeśli dopasowanie pierścionka zaręczynowego okaże się nietrafione, bez problemu wykonamy korektę rozmiaru. Pierścionek zaręczynowy tradycyjnie wykonuje się z próby złota 585 i stawia się na żółty kruszec.

Wybór najpiękniejszego pierścionka

W Solkatt wiemy, jak skomplikowany może być wybór odpowiedniego pierścionka. Dlatego aby ułatwić Ci decyzję i wybór biżuterii, która spełni Twoje oczekiwania, na naszym blogu o biżuterii zebraliśmy pomocne poradniki. Wśród nich znajdziesz teksty, które pomogą Ci odpowiedzieć na najczęstsze pytania o wybór idealnego pierścionka tego typu, czyli: jak wybrać pierścionek zaręczynowy? Jak nosić pierścionek? Na której ręce nosi się pierścionek zaręczynowy? Z jakim kamieniem kupić pierścionek? Czy wreszcie: jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Odpowiedzi na te pytania  znajdziesz tu. Mamy nadzieję, że nasze poradniki ułatwią ci zakup pierścionka. Możesz zauważyć, że ceny pierścionków zmieniają się wraz z rozmiarem biżuterii. Uzależnione jest to od ilości złota użytego do produkcji wyrobu. Musisz też wiedzieć, że jeśli chodzi Ci po głowie biżuteria z białego złota, to cena wyrobu będzie nieco wyższa, niż odpowiedników z żółtego kruszcu. Wyroby tego typu wykonujemy z białego złota próby 585. Ponadto pierścionek wykonany z białego złota poddajemy procesowi rodowania.

Czy w naszym sklepie znajdzie cię pierścionek zaręczynowy doskonały? Mamy nadzieję, że wśród wyrobów sygnowanych naszym logo znajdziesz ten, który spełni Twoje oczekiwania.

Strona główna » Pierścionki zaręczynowe