Srebrny naszyjnik liść klonu “Alva”

Strona główna » Sklep » Naszyjniki » Srebrne naszyjniki » Srebrny naszyjnik liść klonu “Alva”

Srebrny naszyjnik liść klonu „Alva” to biżuteria zaprojektowana z myślą o osobach, które czują szczególną więź z naturą. Srebrny naszyjnik liść stanie się symbolem Twojego zamiłowania do przyrody i jednocześnie będzie przywoływał pozytywne skojarzenia z naturą.

Naszyjnik liść klonu „Alva” to minimalistyczna biżuteria, która wiernie naśladuje naturalny pierwowzór. Chociaż listek ma niewielkie rozmiary, został wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki temu udało nam się zawrzeć w srebrze naturalne piękno liści.

Nasz naszyjnik z liściem klonu został wykonany ze srebra pr. 925, a następnie poddany procesom oksydacji oraz ręcznego polerowania. Te zabiegi sprawiły, że motyw liścia jest wyraźnie widoczny, a naszyjnik prezentuje się naprawdę efektownie.

W Solkatt wierzymy w symbole, dlatego nasz naszyjnik z liściem klonu otrzymał swoją nazwę nieprzypadkowo. Skandynawskie imię „Alva” można tłumaczyć jako „elfka”, mamy więc nadzieję, że nasz naszyjnik z liściem będzie dla Ciebie nie tylko piękną ozdobą, ale również talizmanem przypominającym o świecie leśnych baśni i legend.

Długość łańcuszka: 45 cm

Wymiary zawieszki: 8,8 mm x 8,7 mm (mierzone bez ogniwa)

Czas wykonania: trzy dni robocze

SKU: SN.006.s Kategorie: ,

185 

Na stanie

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...