Srebrne kolczyki listki “Emma”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Srebrne kolczyki listki “Emma”

Srebrne kolczyki listki Emma to biżuteria inspirowana naturą, której zdobienie zostało zaczerpnięte ze świata roślin. Kolczyki wykonujemy ręcznie w naszej krakowskiej pracowni na podstawie autorskiego projektu.

Kruszec: srebro próby 925.

Średnica zewnętrzna kolczyków: ok 2,3 cm.

Czas realizacji: pięć dni roboczych

SKU: SK.003.s Kategorie: ,

271 

Na stanie

Opis

Srebrne kolczyki listki

Srebrne kolczyki listki Emma to biżuteria inspirowana naturą, której zdobienie zostało zaczerpnięte ze świata roślin. Jeśli cenisz sobie przyrodę i naturalne akcenty i chcesz wyrazić swoje przywiązanie do przyrody, nasza biżuteria może stać się takim symbolem. Kolczyki listki Emma mają formę sztyftów zapinanych za pomocą typowych jubilerskich zapięć typu „baranek”, które są dołączone do zestawu.

Nasze srebrne kolczyki listki mają formę gałązki splecionej w efektowny wianek. Dołożyliśmy starań, aby wiernie oddać naturalne piękno pnącza, dlatego w zdobieniu biżuterii możesz rozpoznać najdrobniejsze detale, jak np. drobne żyłki listków czy fragmenty kory gałązek. Kolczyki przygotowaliśmy w taki sposób, aby układały wianki układały się równolegle do płatka ucha. W rezultacie są świetnie widoczne, więc jeśli cenisz sobie biżuterię, która zwraca uwagę, to może być propozycja właśnie dla ciebie.

Do wykonania srebrnych kolczyków z liśćmi Emma zastosowaliśmy srebro pr. 925. Następnie biżuteria została poddana oksydowaniu i ręcznemu polerowaniu. Te zabiegi pozwoliły nam nie tylko wydobyć wyjątkowy blask ze srebra, ale również podkreślić każdy element zdobienia. Kolczyki pięknie mienią się w świetle, co dodatkowo podkreśla ich urok.

Kolczyki z liśćmi

W Solkatt jesteśmy przekonani, że biżuteria inspirowana naturą to coś więcej, niż tylko efektowne ozdoby. Wierzymy, że za srebrnymi kolczykami może kryć się głębsze znaczenie i symbolika. Dlatego nasz projekt nieprzypadkowo otrzymał swoją nazwę – Emma to imię wywodzące się z języka starogermańskiego. W jednej z interpretacji tłumaczy się je jako „całość”.

Z kolei motyw gałązki zaplecionej w okrągły wianek jest odwołaniem do symboliki harmonii, równowagi i nieskończoności. Mamy zatem nadzieję, że nasze srebrne kolczyki listki Emma, staną się dla ciebie ważnym przedmiotem, przywołującym dobre skojarzenia oraz przypominającym o dążeniu do wewnętrznej harmonii.

Naszą biżuterię pakujemy w eleganckie pudełka, więc jeśli chcesz sprezentować bliskiej osobie srebrne kolczyki Emma, biżuteria będzie gotowa do wręczania. W naszej kolekcji znajdziesz również naszyjnik oraz pierścionki z serii “Emma”, możesz więc skompletować cały zestaw projektów z tym wzorem.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...