Pierścionki

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Pierścionki inspirowane naturą

Solkatt to biżuteria inspirowana naturą. Pomysłów do powstania naszych wzorów szukałyśmy w lasach, na łąkach, na rozgwieżdżonym nocnym niebie czy wreszcie w wodnym nurcie. W naszej kolekcji znajdziesz złote pierścionki wykonane w 9-karatowym złocie oraz pierścionki srebrne wykonane z metalu pr. 925.

Pierścionki z liśćmi

Bliskie naszym sercom motywy roślinne znalazły wyraz np. w pierścionku z liśćmi czy modelu z kłosem. To biżuteria, która może symbolizować Twój związek z naturą, przywiązanie do przyrody, miłość do lasów i łąk. Idąc tym tropem przygotowałyśmy również projekt pierścionka boho – to model zdobiony delikatnymi kwiatami, który świetnie wpisze się w bieżące modowe trendy.

Pierścionki z kamieniami szlachetnymi

W Solkatt wierzymy, że kobiety lubią błyszczeć, a świetnym dopełnieniem wewnętrznego blasku każdej z nas mogą być połyskujące w świetle kamienie, dlatego biżuteria z kamieniami naturalnymi to ważna część naszej kolekcji.

W sklepie znajdziesz zatem pierścionek zaręczynowy z diamentem inspirowany naturą. Model przypomina swoją formą pąk kwiatu, którego zwieńczeniem jest naturalny diament. Odpowiednik tego projektu dostępny jest także w srebrze. Ponadto w kolekcji dostępne są także pierścionki z szafirem, zarówno w złotym, jak i w srebrnym wydaniu.

To jednak nie koniec naturalnych inspiracji w biżuterii Solkatt. Z podziwem patrzymy zawsze na wzory wyrysowane na wodzie przez rzeczny nurt, dlatego zaprojektowałyśmy pierścionki, w których forma metalu przypomina powierzchnię płynącej rzeki. Motyw ten znajdziesz w złotym pierścionku z szafirem oraz w srebrnym z topazem.

Przygotowując kolekcję pamiętałyśmy również o biżuteryjnej klasyce. Pierścionki z sercem dostępne zarówno w złocie jak i w srebrze mogą być efektownym symbolem miłości. Pomyślałyśmy także o tych kobietach, które cenią sobie biżuteryjny minimalizm – pierścionek pasek z szafirem jest przykładem biżuterii o nieskomplikowanej formie.

Strona główna » Pierścionki