Bransoletki

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Bransoletki inspirowane naturą

W Solkatt uważamy, że natura jest najdoskonalszym artystą, dlatego nasza biżuteria swój początek wzięła w leśnych spacerach, podziwianiu rozgwieżdżonego nieba czy w podglądaniu rzecznego nurtu. W efekcie w naszej kolekcji znajdziesz biżuterię inspirowaną naturą, pełną motywów liści, wzorów inspirowanych kroplami wody czy rzecznym nurtem.

Bransoletki damskie inspirowane żywiołem wody

Bransoletki damskie z motywem rzeki to szczególne produkty w naszej kolekcji. Ręczne rzeźbienie powierzchni bransoletki inspirowane jest wzorem, jaki rysuje na wodzie rzeczy nurt. Bransoletka złota jest zdobiona pięknym białym szafirem, srebrna z kolei niebieskim. Bransoletki z motywem rzeki to zamknięte obręcze wyposażone w solidne zapięcia, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że biżuteria spadnie.

Bransoletki na łańcuszkach

Przygotowałyśmy również coś dla kobiet, które cenią sobie biżuteryjny minimalizm i subtelne dodatki. Modele na łańcuszkach układają się delikatnie na nadgarstku i są bardzo wygodne w użytkowaniu. Zwróć uwagę na bransoletkę z sercem na łańcuszku – to biżuteria, która może być doskonałym pomysłem na prezent dla osoby, którą darzysz uczuciem. Jej wzornictwo jest minimalistyczne, ale zadbałyśmy, aby serduszko prezentowało się niesztampowo – ma nieregularny kształt i formę, co tylko dodaje mu uroku.

Bransoletki z kamieni naturalnych

W Solkatt cenimy sobie blask kamieni, dlatego wśród naszych projektów musiała znaleźć się biżuteria z naturalnymi kamieniami. Nasze modele z kamieni naturalnych zdobione są np. rubinami lub granatami oraz złotymi lub srebrnymi zawieszkami np. w kształcie serc. Biżuteria tego typu znakomicie prezentuje się na nadgarstku, a barwne kamienie są dodatkowym urozmaiceniem stylizacji.

Mamy nadzieję, że wśród naszych bransoletek znajdziesz model, który stanie się Twoim symbolem miłości do natury oraz talizmanem, który będzie przypominał o ważnych emocjach i osobach.