Kolczyki

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Kolczyki inspirowane naturą

Kolczyki Solkatt to biżuteria inspirowana naturą. Pomysłów do powstania naszych wzorów szukałyśmy w lasach, na łąkach, na rozgwieżdżonym nocnym niebie czy wreszcie w wodnym nurcie. W naszej kolekcji znajdziesz wyroby wykonane w 9-karatowym złocie oraz ze srebra pr. 925.

Kolczyki z liśćmi

Nasze naturalne inspiracje to np. kolczyki z liśćmi. Modele w formie gałązki to efektowne nausznice, których zdobienie świetnie oddaje motyw roślinny. Modele dostępne są zarówno w złotej, jak i srebrnej wersji. Na tym jednak nie koniec – kolczyki liście klonu to niewielka biżuteria inspirowana naturą, która będzie wyraźnym symbolem Twojego bliskiego związku z przyrodą.

Gwiazdki

Jak już pewnie wiesz, w Solkatt wierzymy, że każda z nas ma w sobie wyjątkowy wewnętrzny blask i chciałybyśmy, aby nasza biżuteria była tego wyrazem. Naszym zdaniem gwiazdki mogą świetnie sprawdzić się w tej roli. Zarówno złote gwiazdki jak i ich srebrne odpowiedniki intensywnie odbijają światło, a całości dopełnia osadzony w środku kamień. Możesz postawić na złote kolczyki z szafirami w kolorze białym lub morskim oraz na srebrne z granatem lub topazem.

Kolczyki inspirowane żywiołem wody

Przygotowując nasze złote i srebrne kolczyki starałyśmy również się uchwycić w metalu błysk i formę kropli rosy. Kolczyki z tym motywem to kolejna subtelna biżuteria, w której połączenie błyszczącej powierzchni i blasku naturalnych kamieni dają naprawdę świetny efekt.

Kolczyki serduszka

W Solkatt uwielbiamy bawić się biżuterią i przełamywać schematy, dlatego obok biżuterii inspirowanej naturą, wśród naszych projektów znalazło się też miejsce dla klasyki. Biżuteria w kształcie serca to delikatna biżuteria, która może być symbolem miłości lub świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Jeśli już o klasyce mowa, w kolekcji nie mogło zabraknąć miejsca dla złotych wyrobów z kamieniami szlachetnymi. Złote modele z szafirami utrzymane w minimalistycznej estetyce oraz ich srebrne odpowiedniki to elegancka biżuteria, która będzie świetnym dodatkiem zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia.

Złota nausznica bez przekłuwania

Nausznica to świetna alternatywa dla tradycyjnych kolczyków. Nausznica bez przekłuwania pozwoli Ci efektownie przyozdobić uszy, jeśli nie chcesz lub nie możesz przekłuwać płatka ucha. Biżuteria ma formę niewielkiej otwartej obręczy. Aby ją nosić, wystarczy zacisnąć jej krańce na chrząstce ucha, dopasowując ją do swoich potrzeb. Nausznica zaciskowa prezentuje się na uchu bardzo efektownie i możesz ją z powodzeniem nosić samodzielnie lub jako uzupełnienie dla innych kolczyków. W naszej kolekcji znajdziesz złotą nausznicę „Emma”. To nausznica bez przekłuwania wykonana z 9-karatowego złota, którą zdobi efektowny liściasty motyw.

Strona główna » Kolczyki