Złote kolczyki serduszka “Freja”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Złote kolczyki serduszka “Freja”

Złote kolczyki w kształcie serca „Freya” to biżuteria dla kobiet, które cenią sobie minimalizm i biżuteryjną klasykę w niesztampowym ujęciu.

Chociaż serduszko to jeden z popularniejszych biżuteryjnych motywów, nasze złote kolczyki serca wyróżniają się nietypowym wykończeniem. Kształt serduszek jest nieregularny, dzięki czemu ta złota biżuteria może być świetnym symbolem prawdziwej miłości, która daleka jest od bajkowego ideału.

Kolczyki z serduszkiem zostały wykonane z 9-karatowego złota (Pr. 375), a następnie ręcznie wypolerowane. W efekcie refleksy światła odbijają się od każdego załamania metalu, co sprawia, że kolczyki serca mienią się efektownym blaskiem. Te złote kolczyki sztyfty idealnie przylegają do płatka ucha i prezentują się efektownie na tle ciała.

Nazwa złotych kolczyków z serduszkiem została zaczerpnięta od imienia nordyckiej bogini miłości i magii. Mamy zatem nadzieję, że te minimalistyczne kolczyki z serduszkiem staną się dla Ciebie symbolem, który będzie przypominał o ważnych relacjach i miłości do samej siebie.

Jeśli cenisz sobie biżuteryjne komplety, do zestawu  ze złotymi kolczykami z serduszkiem „Freya” możesz dobrać również pierścionek, naszyjnik i bransoletkę.

Czas wykonania: pięć dni roboczych

SKU: brak Kategorie: ,

441 693 

Dodatkowe informacje

Próba

14 kr (Pr.585), 9 kr (Pr.375)

Zobacz także...