Złote kolczyki listki “Emma”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Złote kolczyki listki “Emma”

Złote kolczyki listki Emma to biżuteria inspirowana naturą. Ich zdobienie zostało zaczerpnięte ze świata roślinności, dlatego jeśli naturalne akcenty są ci bliskie, to może być biżuteria właśnie dla ciebie. Kolczyki wykonujemy ręcznie na postawie autorskiego projektu w naszej krakowskiej pracowni.

Kruszec: 9-karatowe złoto (próba 375).

Średnica zewnętrzna kolczyków: ok.2,3 cm

Czas realizacji: 5-7 dni roboczych

SKU: ZK.002.9k.s Kategorie: ,

1 086 

Na stanie

Opis

Złote kolczyki listki

Złote kolczyki listki Emma to biżuteria inspirowana naturą. Ich zdobienie zostało zaczerpnięte ze świata roślinności, dlatego jeśli naturalne akcenty są ci bliskie, to może być biżuteria właśnie dla ciebie. Kolczyki mają formę sztyftów. Do ich zapinania służą klasyczne zapięcia tupu baranek, które są dołączone do zestawu. Kolczyki wykonujemy ręcznie w naszej krakowskiej pracowni na podstawie autorskiego projektu.

Kolczyki listki Emma mają formę gałązki zaplątanej w efektowny wianek. Zadbaliśmy o to, aby zdobienie wiernie oddawało wygląd naturalnego pnącza, dlatego możesz dojrzeć w nim nawet niewielkie żyłki na listkach. Co ważne, nasze kolczyki wianki układają się równolegle do płatka ucha. To sprawia, że są wyraźnie widoczne i prezentują się bardzo efektownie.

Do wykonania tych złotych kolczyków z liśćmi użyliśmy 9-karatowego złota pr. 375. Biżuterię starannie wypolerowaliśmy, dzięki czemu udało nam się wydobyć z niej ciepły blask szlachetnego metalu. W rezultacie światło odbija się od każdego załamania biżuterii i podkreśla tym samym motyw zdobniczy naszych złotych kolczyków z liśćmi.

W Solkatt wierzymy, że biżuteria to coś więcej, niż ładne ozdoby. Złote kolczyki, pierścionki czy naszyjniki mogą być symbolami, talizmanami czy nośnikami wspomnień. Nasz projekt otrzymał swoją nazwę nieprzypadkowo. Starogermańskie imię Emma w jednym z tłumaczeń jest interpretowane jako „całość”.

Z kolei kształt wianka układającego się w okrąg to nawiązanie do symboliki harmonii, równowagi i nieskończoności. Mamy zatem nadzieję, że nasze złote kolczyki listki Emma staną się dla Ciebie cennym talizmanem, który będzie nie tylko przywoływał pozytywne myśli, ale również przypomni o dążeniu do wewnętrznej harmonii oraz życiu w zgodzie z samą sobą.

Złote kolczyki listki Emma, podobnie jak inne produkty, pakujemy w eleganckie pudełka. Dlatego jeśli szukasz biżuterii inspirowanej naturą na prezent, nie musisz troszczyć się o dodatkowe opakowanie. W kolekcji znajdziesz również naszyjnik, pierścionki oraz nausznicę z tym samym wzorem. Jeśli więc lubisz biżuteryjne komplety, możesz zgromadzić cały zestaw wyrobów z serii “Emma”.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...