Złote kolczyki listki „Emma”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Złote kolczyki listki „Emma”

Złote kolczyki listki Emma to biżuteria inspirowana naturą. Ich zdobienie zostało zaczerpnięte ze świata roślinności, dlatego jeśli naturalne akcenty są ci bliskie, to może być biżuteria właśnie dla ciebie. Kolczyki mają formę sztyftów, które zapina się za pomocą klasycznych zapięć typu „baranek”, które są dołączone do zestawu.

Kolczyki listki Emma mają formę gałązki zaplątanej w efektowny wianek. Zadbaliśmy o to, aby zdobienie wiernie oddawało wygląd naturalnego pnącza, dlatego możesz dojrzeć w nim nawet niewielkie żyłki na listkach. Co ważne, nasze kolczyki wianki układają się równolegle do płatka ucha, co sprawia, że są wyraźnie widoczne i prezentują się bardzo efektownie.

Do wykonania tych złotych kolczyków z liśćmi użyliśmy 9-karatowego złota pr. 375. Biżuteria została poddana ręcznemu polerowaniu, dzięki czemu udało nam się wydobyć z niej ciepły blask szlachetnego metalu. W rezultacie światło odbija się od każdego załamania biżuterii i podkreśla tym samym motyw zdobniczy naszych złotych kolczyków z liśćmi.

W Solkatt wierzymy, że biżuteria to coś więcej, niż ładne ozdoby, a złote kolczyki mogą być symbolem, za którym kryć się będzie głębsze znaczenie. Nasz projekt otrzymał swoją nazwę nieprzypadkowo. Starogermańskie imię Emma w jednym z tłumaczeń jest interpretowane jako „całość”.

Z kolei kształt wianka układającego się w okrąg to nawiązanie do symboliki harmonii, równowagi i nieskończoności. Mamy zatem nadzieję, że nasze złote kolczyki listki Emma staną się dla Ciebie cennym talizmanem, który będzie nie tylko przywoływał pozytywne myśli, ale również przypomni o dążeniu do wewnętrznej harmonii oraz życiu w zgodzie z samą sobą.

Złote kolczyki listki Emma, podobnie jak inne produkty, pakujemy w eleganckie pudełka, dlatego jeśli szukasz biżuterii inspirowanej naturą na prezent, nie musisz troszczyć się o dodatkowe opakowanie.

Średnica zewnętrzna kolczyków: ok.2,3 cm

Czas realizacji: pięć dni roboczych

892 

Na stanie

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...