Złoty naszyjnik liść klonu „Alva”

Strona główna » Sklep » Naszyjniki » Złote naszyjniki » Złoty naszyjnik liść klonu „Alva”

Złoty naszyjnik liść klonu „Alva” to biżuteria inspirowana naturą, która została zaprojektowana z myślą o osobach, które czują szczególną więź z przyrodą. Jeśli cenisz sobie naturalne akcenty, lubisz wypoczywać na łonie natury i otaczać się roślinami, nasz złoty naszyjnik liść klonu „Alva” może stać się symbolem Twojego przywiązania do natury.

Nasz złoty naszyjnik liść klonu „Alva” został w całości wykonany z 14 karatowego złota (Pr. 585). Powierzchnię zawieszki ponadto wypolerowaliśmy ręcznie, aby listek intensywnie odbijał światło, co dodatkowo podkreśla każdy element zdobienia. W efekcie złoty naszyjnik liść klonu „Alva” jest wiernym, choć niewielkim odbiciem naturalnego piękna przyrody.

W Solkatt wierzymy, że za biżuterią może kryć się głębsze znaczenie, dlatego nasz złoty naszyjnik z liściem został nazwany skandynawskim imieniem Alva, które można tłumaczyć jako „elfka”. Chcielibyśmy, aby ten wisiorek złoty liść był jak talizman, który będzie Ci przypominał o świecie leśnych baśni oraz pięknie natury.

Jeśli cenisz sobie komplety biżuterii, w naszej kolekcji znajdziesz również złote kolczyki listki „Alva” wykonane z 9-karatowego złota.

Długość łańcuszka: 45 cm

Czas wykonania: pięć dni roboczych

Kategoria:

881 

Na stanie

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...