Złoty naszyjnik liść klonu “Alva”

Strona główna » Sklep » Naszyjniki » Złote naszyjniki » Złoty naszyjnik liść klonu “Alva”

Złoty naszyjnik liść klonu „Alva” to biżuteria inspirowana naturą, która została zaprojektowana z myślą o osobach, które czują szczególną więź z przyrodą. Biżuterię wykonujemy ręcznie na podstawie autorskiego projektu w naszej krakowskiej pracowni.

Długość łańcuszka: 45 cm

Wymiary zawieszki: 8,8 mm x 8,7 mm (mierzone bez ogniwa)

Czas wykonania: 7-10 dni roboczych

Kategoria:

1 096 

Na stanie

Opis

Złoty naszyjnik liść klonu „Alva” to biżuteria inspirowana naturą. Projekt powstał z myślą o osobach, które czują szczególną więź z przyrodą. Jeśli zatem cenisz sobie naturalne akcenty, lubisz wypoczywać na łonie natury i otaczać się roślinami, nasz złoty naszyjnik liść klonu „Alva” może stać się symbolem Twojego przywiązania do natury. Wyroby sygnowane logo naszej marki wykujemy ręcznie na podstawie autorskich projektów w naszej krakowskiej pracowni.

Nasz złoty naszyjnik z liściem „Alva” jest w całości wykonany z 14 karatowego złota (Pr. 585). Zadbaliśmy, żeby prezentowany tu naszyjnik wiernie oddawał naturalne piękno przyrody. Dlatego zawieszka naszyjnika przypomina liść klonu nie tylko swoim kształtem, ale też powierzchnią. Rozpoznasz na niej tak drobne detale, jak żyłki listków. Co więcej, aby podkreślić ten efekt, zawieszkę o wypolerowaliśmy ręcznie na wysoki połysk. Dzięki temu listek intensywnie odbija światło, co dodatkowo dodaje biżuterii uroku. W efekcie złoty naszyjnik liść klonu „Alva” z pewnością będzie przyciągał uwagę.

W Solkatt wierzymy, że za biżuterią może kryć się głębsze znaczenie. Dlatego nasz złoty naszyjnik z liściem otrzymał skandynawskie imię Alva, które można tłumaczyć jako „elfka”. Chcielibyśmy, aby ten wisiorek złoty liść był jak talizman, który będzie Ci przypominał o świecie leśnych baśni oraz pięknie natury.

Dokładamy starań., aby nasza biżuteria robiła duże wrażenie już od pierwszego wejrzenia. Dlatego po zakupie naszyjnika otrzymasz go w eleganckim biżuteryjnym pudełku. Będzie ono nie tylko zabezpieczeniem na czas transportu, ale sprawdzi się również jako opakowanie prezentowe.

Jeśli cenisz sobie komplety biżuterii, w naszej kolekcji znajdziesz również złote kolczyki listki „Alva” wykonane z 9-karatowego złota. Możesz zatem stworzyć efektowny komplet biżuterii inspirowanej naturą.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...