Naszyjniki

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Naszyjniki inspirowane naturą

W tej kategorii znajdziesz biżuterię inspirowaną naturą, która może stać się wyrazem Twojej bliskiej więzi z przyrodą lub stać się znakomitym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Wśród projektów Solkatt znajdziesz zatem naszyjniki liście, naszyjniki z kroplą rosy czy naszyjniki serduszka. Nasze naszyjniki są wykonane w 14-karatowym złocie oraz w srebrze pr. 925.

Naszyjniki z liśćmi

Naszyjnik z liściem klonu to projekt, z którego jesteśmy szczególnie dumne. To subtelna biżuteria inspirowana naturą, która będzie świetnym dodatkiem zarówno do casualowych, jak i wieczorowych stylizacji. W kolekcji znajdziesz naszyjnik złoty liść jak i jego srebrny odpowiednik. Podczas projektowania naszyjników z liśćmi zadbaliśmy, aby projekty wiernie odwzorowywały naturalny pierwowzór – światło odbijające się od powierzchni naszyjników pięknie podkreśla zdobienie, dzięki czemu liście prezentują się naprawdę efektownie.

Naszyjniki z serduszkiem

W kolekcji naszyjników Solkatt znalazło się także miejsce na naszyjnik z serduszkiem. To to klasyczny motyw, który same bardzo lubimy, więc obok naturalnych motywów, chciałyśmy aby logo naszej marki był sygnowany również taki uniwersalny symbol miłości, jak naszyjnik serduszko. Zależało nam jednak, aby naszyjnik serduszko w wydaniu Solkatt był nieco inny, niż klasyczny wzorzec. W efekcie serduszko w naszych naszyjnikach ma nieregularny kształt, ponieważ chcemy, aby naszyjniki z serduszkiem symbolizowały prawdziwą miłość, która daleka jest od bajkowego ideału. Produkty są dostępne zarówno w złotej, jak i srebrnej wersji.

Naszyjnik choker

W Solkatt lubimy miksować ze sobą wzory i komponować biżuterię w różne zestawy, dlatego zależało nam, aby w kolekcji znalazło się miejsce dla naszyjników typu choker. Naszyjnik choker na rzemyku to efektowna biżuteria, którą wiąże się na szyi. W efekcie możesz łatwo dopasować biżuterię do swoich potrzeb i zawiązać rzemyk w taki sposób, aby było Ci wygodnie. Nasze naszyjniki choker zdobi zawieszka w kształcie kropli rosy. Aby podkreślić ten efekt, zawieszka została wypolerowana na wysoki połysk, aby skrzyła się niczym krople porannej rosy na źdźbłach trawy. W srebrnym naszyjniku choker uzupełnieniem projektu jest biały topaz, a w złotym biały szafir.

Strona główna » Naszyjniki