Srebrne kolczyki w kształcie liścia klonu „Alva”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Srebrne kolczyki w kształcie liścia klonu „Alva”

Srebrne kolczyki listki „Alva” to subtelna biżuteria inspirowana naturą, która została zaprojektowana dla tych z nas, które cenią sobie kontakt z przyrodą i baśniowy czar legend. Srebrne kolczyki liście są niewielkie, ale ich zdobnictwo wiernie oddaje kształt i wygląd naturalnych liści klonu. Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły, jak np. drobne żyłki przecinające powierzchnię liścia, aby nasz projekt był możliwe bliski naturalnemu pierwowzorowi.

Do wykonania srebrnych kolczyków w kształcie liścia klonu zostało użyte srebro Pr. 925. Biżuteria została następnie poddana oksydowaniu oraz ręcznemu polerowaniu. Te zabiegi sprawiły, że srebrne kolczyki liście „Alva” pięknie błyszczą w świetle, co dodatkowo podkreśla najdrobniejsze szczegóły zdobienia.

Jeśli obok naturalnych akcentów cenisz sobie również baśnie i legendy, kolczyki listki „Alva” mogą być szczególną propozycją właśnie dla Ciebie. Nazwa produktu została zaczerpnięta od skandynawskiego imienia, którego znaczenie można tłumaczyć jako „elfka”. Jeśli tak jak my wierzysz, że biżuteria to coś więcej niż ładne świecidełka, kolczyki „Alva” mogą stać się twoim własnym symbolem przywiązania do świata elfickich baśnii i magii.

Wśród naszej srebrnej biżuterii znajdziesz także naszyjnik z liściem oraz bransoletkę, dzięki czemu możesz stworzyć cały komplet inspirowany naturą.

Czas wykonania: 5-7 dni roboczych

SKU: SK.001.s Kategorie: ,

161 

Niedostępny

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...