Obrączki ślubne

Wyświetlanie jednego wyniku

Obrączki ślubne

W Solkatt wierzymy, że złota biżuteria to nie tylko efektowne ozdoby, a ważne symbole i talizmany. Dlatego w naszej kolekcji nie mogło zabraknąć obrączek. Jeśli szukasz nietypowych obrączek ślubnych inspirowanych naturą, w kolekcji Solkatt znajdziesz właśnie taką biżuterię. Zadbaliśmy o to, aby przygotować obrączki ślubne z białego złota oraz z żółtego, abyście mogli dobrać modele, które spełnią Wasze oczekiwania estetyczne.

Obrączki z żółtego złota

Jeśli chcesz postawić na nowoczesne obrączki ślubne, których wzornictwo będzie naprawdę niesztampowe, zwróć uwagę na nasze modele z motywem rzeki. Zdobnictwo tych nietypowych obrączek ślubnych zostało zaczerpnięte z wzoru, jaki na wodzie maluje rzeczny nurt. Wierzymy, że złote obrączki ślubne z takim motywem, będą nie tylko symbolem Waszego zamiłowania do natury, ale również wspólnej życiowej drogi. Te obrączki na dłoni prezentują się znakomicie, ponieważ zostały wypolerowane na wysoki połysk. W efekcie światło odbija się od każdego załamania metalu, co sprawia, że biżuteria pięknie się mieni.

Obrączki z białego złota

W naszej kolekcji nie mogło zabraknąć obrączek ślubnych z białego złota. Nowoczesne obrączki  wykonane ze złota o chłodnym odcieniu to szalenie efektowne rozwiązanie. W kolekcji Solkatt znajdziesz obrączki ślubne z białego złota zdobione motywem rzeki. Zdobnictwo tych nietypowych obrączek  wywodzi się ze wzoru, jaki na wodzie maluje rzeczny nurt. Naszym zdaniem obrączka „Rzeka” może symbolizować zarówno wspólną życiową drogę, jak i przyrodnicze zamiłowania małżonków.

Mamy nadzieję, że wśród naszych złotych obrączek znajdziecie modele, które staną się symbolem łączącego Was uczucia i w dniu swojego ślubu postawicie własnie na obrączki Solkatt. Jeśli potrzebujesz pomocy przy doborze obrączek, skontaktuj się z nami.