Srebrne kolczyki koła “Rzeka”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Srebrne kolczyki koła “Rzeka”

Srebrne kolczyki koła „Rzeka” to efektowna biżuteria, której zdobnictwo jest inspirowane żywiołem wody. Kolczyki powstają na podstawie autorskiego projektu i wykonujemy je ręcznie w naszej krakowskiej pracowni.

Średnica zewnętrzna kolczyków: 2,3 cm

Szerokość szyny kolczyków: 2,7 mm

Czas realizacji: pięć dni roboczych

SKU: SK.007.s Kategorie: ,

349 

Na stanie

Opis

Srebrne kolczyki koła „Rzeka” to efektowna biżuteria, której zdobnictwo jest inspirowane żywiołem wody. Kolczyki powstają na podstawie autorskiego projektu i wykonujemy je ręcznie w naszej krakowskiej pracowni. W ich produkcji używamy srebra próby 925.

Prezentowane tu kolczyki, podobnie jak większość naszych wyrobów, to biżuteria zakorzeniona w świecie przyrody. Motyw zdobiący kolczyki „Rzeka” został zaczerpnięty ze wzoru, jaki na wodzie maluje rzeczny nurt. Aby podkreślić zdobienie, kolczyki zostały zaoksydowane, a następnie wypolerowane na wysoki połysk. W rezultacie światło pięknie odbija się od ich powierzchni, akcentując detale zdobienia.

W Solkatt wierzymy, że biżuteria to coś więcej, niż ładne błyskotki. Dla nas kolczyki, naszyjniki czy pierścionki to symbole, za którymi kryje się głębsze znaczenie, komunikaty, które wysyłamy w świat czy wreszcie nośniki wspomnień. Motyw rzeki w naszej kulturze ma różne znaczenia i są to m.in. wytrwałość, naturalna siła, dostatek i kobieca energia. Jeśli więc dla Ciebie również biżuteria jest nie tylko ładnym dodatkiem, za prezentowanymi tu kolczykami może kryć się cała gama pozytywnych skojarzeń.

Srebrne kolczyki koła, które właśnie oglądasz, zapina się za pomocą tzw. sztyftu zatrzaskowego. Składa się ono ze sztyftu, który przekłada się przez dziurkę w płatku ucha, oraz zapadki w tylnej części. To solidne zapięcie, które sprawia, że kolczyki nie przekręcają się i przede wszystkim nie spadają z ucha. Biżuteria jest średnich rozmiarów i liczy sobie 2,3 cm średnicy. Dlatego może być świetnym wyborem, jeśli szukasz wygodnych kolczyków na co dzień.

Zawsze dokładamy starań, aby nasza biżuteria robiła dobre wrażenie już od pierwszego wejrzenia. Dlatego po zakupie otrzymasz przesyłkę z elegancko zapakowaną biżuterią. Srebrne kolczyki koła „Rzeka” wysyłamy w szykownych pudełkach jubilerskich. Dzięki nim wyroby są bezpieczne w trakcie transportu, ale też stanowią efektowne opakowanie, jeśli chcesz podarować naszą biżuterię bliskiej osobie.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...