Srebrna bransoletka z szafirem „Rzeka”

Strona główna » Sklep » Bransoletki » Srebrna bransoletka z szafirem „Rzeka”

Srebrna bransoletka z naturalnym szafirem „Rzeka” to szczególny produkt w naszej kolekcji. Jej powierzchnia została uformowana w taki sposób, aby motyw zdobniczy przypominał wzór, jaki na wodzie maluje rzeczny nurt lub delikatna morska fala. W efekcie ta minimalistyczna srebrna bransoletka może symbolizować Twój związek z naturą czy miłość do morskich akcentów.

Bransoletka została wykonana ze srebra pr. 925 i zdobi ją naturalny szafir w morskim kolorze szlifowany w tzw. markizę. Biżuteria poddaliśmy procesowi oksydowania, a następnie ręcznie wypolerowaliśmy jej powierzchnię. Dzięki temu nasza srebrna bransoletka z naturalnym szafirem efektownie lśni w świetle, zupełnie jak powierzchnia rzeki czy morza skąpanego w słońcu.

Biżuteria jest zapinana za pomocą zapięcia, które wykonujemy ręcznie w naszej pracowni. Stanowi ono solidne łączenie, dlatego nie musisz się obawiać, że bransoletka spadnie ci z ręki. W kolekcji znajdziesz także pierścionek z tym samym motywem.

Rozmiar bransoletki: biżuteria ma kształt elipsy o wymiarach 63×48 mm. Rozmiar pasuje na nadgarstki o obwodzie od 15,5 cm do 17,5 cm. Jeśli chcesz zamówić bransoletkę w innym rozmiarze, niż podany wyżej, skontaktuj się z nami. Biżuterię wykonujemy w całości ręcznie, więc możemy dostosować jej wielkość do Twoich potrzeb.

Kamień: naturalny szafir w kolorze granatowym szlifowany w kształt markizy o wymiarze 4×2 mm, masie 0,1 ct.

Czas wykonania: pięć dni roboczych

SKU: SB.001.s Kategorie: ,

549 

Na stanie

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...