Złota nausznica “Emma”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Złota nausznica “Emma”

Złota nausznica „Emma” to subtelna biżuteria, która może być dobrą alternatywą dla tradycyjnych kolczyków. Prezentowany tu produkt jest zdobiony motywem roślinnym i powstaje na podstawie autorskiego projektu.

Kruszec: 9-karatowe złoto (próba 375).

Czas wykonania: 5-8 dni roboczych

SKU: ZK.001.9k.s Kategorie: ,

184 

Na stanie

Opis

Złota nausznica „Emma” to subtelna biżuteria, która może być dobrą alternatywą dla tradycyjnych kolczyków. Produkt, który właśnie oglądasz, zdobi motyw roślinny. Biżuteria jest wykonywana ręcznie na podstawie autorskiego projektu w naszej krakowskiej pracowni, a w jej produkcji użyliśmy 9-karatowego złota (próba 375).

Motyw zdobniczy naszej złotej nausznicy to liściaste pnącze. Dołożyliśmy starań, aby rzeźbienie wiernie oddawało piękno swojego naturalnego pierwowzoru. Dlatego na powierzchni biżuterii łatwo dojrzysz drobne listki czy strukturę kory. Aby podkreślić ten efekt, wypolerowaliśmy naszą złotą nausznicę na wysoki połysk. W rezultacie biżuteria pięknie się mieni, a odbijające się od niej światło podkreśla najdrobniejsze detale zdobienia.

Produkt, który właśnie oglądasz, to nausznica zaciskowa złota. Wyrób ma formę otwartej obręczy, którą po nałożeniu na ucho wystarczy docisnąć, aby dopasować ją do kształtu małżowiny. Jeśli zatem nie chcesz lub nie możesz przekłuwać uszu, ale szukasz sposobu by ozdobić je za pomocą biżuterii, nasza złota nausznica świetnie sprawdzi się w tej roli.

W Solkatt wierzymy, że biżuteria to nie tylko ładne błyskotki – to też symbole i komunikaty, jakie wysyłamy w świat. Dlatego mamy nadzieję, że nasza złota nausznica z roślinnym motywem stanie się dla ciebie sposobem na wyrażenie przywiązania do świata natury i roślin.

Staramy się, aby nasza biżuteria robiła dobre wrażenie już od pierwszego wejrzenia. Dlatego dbamy nie tylko o jej wykonanie, ale też o opakowanie. Po zamówieniu złotej nausznicy „Emma” otrzymasz elegancko zapakowaną paczkę. Biżuterię umieścimy w szykownym pudełku jubilerskim, które zapewni bezpieczeństwo na czas transportu.

Jeśli zastanawiasz się, jak nosić nausznicę, artykuł na ten temat znajdziesz na naszym blogu.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...