Srebrne kolczyki

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Srebrne kolczyki inspirowane naturą

W Solkatt czerpiemy z natury to, co najlepsze. Przyroda jest niedoścignionym artystą, dlatego poszukując inspiracji dla naszej kolekcji, przyglądałyśmy się roślinom, rozgwieżdżonemu niebu czy wodzie. W efekcie wśród srebrnych kolczyków Solkatt znajdziesz kolczyki liście, kolczyki gwiazdki czy kolczyki w kształcie kropli. Obok naturalnych akcentów cenimy sobie także biżuteryjną klasykę, dlatego przygotowaliśmy dla Was także kolczyki serduszka czy minimalistyczne kolczyki z szafirami. Wszystkie projekty w kolekcji srebrnych kolczyków Solkatt są wykonane ze srebra pr. 925.

Srebrne kolczyki liście

W Solkatt wierzymy, że bliski kontakt z naturą ma zbawienny wpływ na umysł i duszę. Podczas przygotowywania naszej kolekcji srebrnych kolczyków zadbałyśmy, aby naturalne akcenty znalazły swoje miejsce wśród projektów. W rezultacie w sklepie Solkatt znajdziesz srebrne kolczyki liście, które wiernie oddają wygląd naturalnych liści klonu. Chociaż są minimalistyczne, to dzięki dbałości o najdrobniejsze detale łatwo rozpoznasz podobieństwo do naturalnego pierwowzoru.

Kolczyki liście ro również nasze efektowne gałązki. Kolczyki gałązki w wydaniu Solkatt mają formę pnącza zaplecionego w wianek. W tym przypadku także postaraliśmy się, aby kolczyki liście wiernie oddawały naturalne piękno prawdziwego pnącza. Dzięki temu biżuteria świetnie wygląda na płatku ucha, a ręczne oksydowanie i polerowanie podkreśla każdy szczegół zdobienia.

Srebrne kolczyki koła

W naszej kolekcji znajdziesz także efektowne srebrne kolczyki koła „Rzeka”. To biżuteria, której zdobnictwo zaczerpnęliśmy ze wzoru, jaki maluje na wodzie rzeczny nurt. Aby podkreślić ten efekt, kolczyki zaoksydowaliśmy i wypolerowaliśmy, dzięki czemu światło odbija się od każdego załamania metalu, a kolczyki mienią się jak skąpana w słońcu rzeka. Biżuteria jest okazała i liczy sobie 2,3 cm średnicy. Zapina się je za pomocą zatrzaskowego sztyftu, co gwarantuje, że kolczyki nie będą się zsuwać ani rozpinać. Kolczyki koła to biżuteryjna klasyka, dlatego jeśli lubisz dodatki, które nie wychodzą z mody, to będzie świetny trop.

Kolczyki gwiazdki

Wśród produktów Solkatt znalazło się także miejsce dla srebrnych kolczyków gwiazdek. To kolejny efektowny projekt, który urzeka nie tylko kształtem dziesięcioramiennej gwiazdy, ale też wykończeniem powierzchni inspirowanej skalną fakturą. A jakby tego było mało, nasze srebrne kolczyki gwiazdki zdobią naturalne kamienie, które dodatkowo dodają im uroku – możesz wybrać srebrne kolczyki gwiazdki z błękitnym topazem lub bordowym granatem.

Kolczyki serduszka

Serce to symbol miłości i jeden z biżuteryjnych klasyków. Zależało nam, aby srebrne kolczyki z serduszkiem również znalazły się w naszej kolekcji. Zadbaliśmy jednak o to, aby srebrne kolczyki serduszka w wydaniu Solkatt różniły się od klasycznego wzorca. Nasze serduszko ma nieregularny kształt, ponieważ chcieliśmy, aby symbolizowało prawdziwą miłość – czasem trudną i skomplikowaną, ale taką, od której cieplej robi się na sercu.

Minimalistyczne kolczyki

Obok opisanych wyżej naturalnych akcentów i biżuteryjnej klasyki, w Solkatt znalazły się też minimalistyczne kolczyki. To np. modele w kształcie kropli rosy – są niewielkie, a ich błyszcząca powierzchnia i blask naturalnych topazów sprawiają, że kolczyki skrzą się niemal jak krople porannej rosy na źdźbłach traw. Ponadto w kolekcji dostępne są również inne minimalistyczne kolczyki z kamieniami, których estetyka utrzymana jest w nieskomplikowanej, geometrycznej formie.