Złota bransoletka z serduszkiem “Freja”

Strona główna » Sklep » Bransoletki » Złota bransoletka z serduszkiem “Freja”

Złota bransoletka z serduszkiem „Freja” to minimalistyczna biżuteria zaprojektowana z myślą o tych z nas, które cenią sobie dodatki o nieskomplikowanej formie. Bransoletka na łańcuszku z serduszkiem to biżuteryjny klasyk, który w wykonaniu Solkatt prezentuje się zupełnie niesztampowo – serduszko ma nieregularny kształt i formę, ponieważ wedle naszego pomysłu ma symbolizować prawdziwą miłość, która daleka jest od bajkowego ideału.

Nasza bransoletka z serduszkiem „Freja” została w całości wykonana z 14-karatowego złota. Dzięki ręcznemu polerowaniu bransoletka z serduszkiem pięknie błyszczy, a światło odbijające się od powierzchni złota podkreśla każde jego załamanie, w związku z czym ta minimalistyczna biżuteria pomimo swoich niewielkich rozmiarów prezentuje się naprawdę efektownie. Przy zapięciu bransoletki zamontowany został dodatkowo efektowny surowy rubin, który podkreśla ciepły blask złota.

Nazwa naszej złotej bransoletki z serduszkiem pochodzi od nordyckiej bogini miłości i magii. To nieprzypadkowa inspiracja – dla nas biżuteria to coś więcej, niż ładne błyskotki. Sądzimy, że za szlachetnym metalem mogą kryć się pewne symbole i emocje. Mamy zatem nadzieję, że złota bransoleta z serduszkiem „Freja” będzie dla Ciebie jak zaklęcie przypominające o emocjach wartych zapamiętania oraz o miłości do samej siebie.

Jeśli lubisz kompletować złotą biżuterię w zestawy, w naszej kolekcji znajdziesz również naszyjnik z serduszkiem oraz kolczyki.

Długość bransoletki: 17 cm ( + 1 cm przedłużki)

Czas wykonania: 7-10 dni roboczych

748 

Na stanie

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...