Złota bransoletka z szafirem “Rzeka”

Strona główna » Sklep » Bransoletki » Złota bransoletka z szafirem “Rzeka”

Złota bransoletka z szafirem „Rzeka” to biżuteria inspirowana naturą. Utrzymana jest w minimalistycznej i eleganckiej estetyce, ale zadbaliśmy jednak, aby ten subtelny projekt zachwycał niebanalnym wzornictwem.

Zdobienie naszej złotej bransoletki z szafirem jest inspirowane żywiołem wody. Nierówna powierzchnia metalu ma przypominać wzór, jaki maluje na wodzie rzeczny nurt lub delikatna fala gnana wiatrem. Bransoletka została ręcznie wypolerowana, co dodatkowo podkreśla zdobiący ją motyw oraz sprawia, że biżuteria pięknie mieni się w świetle.

Do wykonania biżuterii zostało użyte 9-karatowe złoto (Pr. 375), a zastosowany kamień to naturalny biały szafir. Złota bransoletka z szafirem „Rzeka” składa się z dwóch połączonych ze sobą modułów zapinanych za pomocą solidnego zapięcia. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że biżuteria spadnie. W kolekcji znajdziesz również złoty pierścionek z motywem rzeki.

Rozmiar bransoletki: biżuteria ma kształt elipsy o wymiarach 63×48 mm. Rozmiar pasuje na nadgarstki o obwodzie od 15,5 cm do 17,5 cm. Jeśli chcesz zamówić bransoletkę w innym rozmiarze, niż podany wyżej, skontaktuj się z nami. Biżuterię wykonujemy w całości ręcznie, więc możemy dostosować jej wielkość do Twoich potrzeb.

Kamień: naturalny szafir w kolorze białym, szlifowany w kształt markizy, o wymiarze 3×1,5 mm

Czas wykonania: pięć dni roboczych

2 289 

Niedostępny

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...