Złoty naszyjnik z serduszkiem “Freja”

Strona główna » Sklep » Naszyjniki » Złote naszyjniki » Złoty naszyjnik z serduszkiem “Freja”

Złoty naszyjnik z serduszkiem „Freja” to minimalistyczna biżuteria, która pomimo swoich niewielkich rozmiarów, robi duże wrażenie. Naszyjnik wykonujemy ręcznie w naszej krakowskiej pracowni.

Długość łańcuszka: 40 cm

Czas wykonania: 7-10 dni roboczych

Kategoria:

952 

Niedostępny

Opis

Złoty naszyjnik z serduszkiem „Freja” to minimalistyczna biżuteria, która pomimo swoich niewielkich rozmiarów, robi duże wrażenie. To naszyjnik celebrytka na krótkim łańcuszku, który układa się tuż przy nasadzie szyi. Dzięki temu biżuteria prezentuje się modnie i efektownie i można ją nosić z powodzeniem nawet do płytkich dekoltów.

Serduszko to klasyczny biżuteryjny motyw, ale w wydaniu Solkatt łańcuszek z serduszkiem odbiega od klasycznego ideału. Nasze serduszko ma nieregularną formę i nietypowy kształt. Nasz złoty naszyjnik z serduszkiem „Freja” wykonaliśmy z 14 karatowego złota. Na końcowym etapie produkcji, starannie wypolerowaliśmy naszyjnik. Dzięki czemu naszyjnik serduszko błyszczy w każdym załamaniu metalu. W efekcie światło podkreśla nietypową powierzchnię wzoru.

Naszyjnik z serduszkiem otrzymał swoją nazwę na cześć Freji, nordyckiej bogini miłości i magii. W Solkatt wierzymy bowiem, że biżuteria to coś więcej niż efektowne ozdoby – mogą się za nią kryć symbole i głębsze znaczenie. Mamy zatem nadzieję, że nasz złoty naszyjnik z serduszkiem „Freja” stanie się Twoim talizmanem, który będzie Ci przypominał o ważnych relacjach i miłości do samej siebie.

Dokładamy starań, aby nasze wyroby robiły dobre wrażenie już od chwili, gdy otrzymasz paczkę. Dlatego prezentowany tu naszyjnik zapakujemy w elegancką przesyłkę. Biżuteria będzie umieszczona w szykownym pudełku jubilerskim. Zapewni ono bezpieczeństwo na czas transportu oraz sprawdzi się jako opakowanie prezentowe.

Jeśli cenisz sobie komplety biżuterii, w naszej kolekcji znajdziesz także kolczyki, pierścionek oraz bransoletkę z tym samym motywem. Na naszym blogu znajdziesz też artykuł, w którym przeczytasz więcej o znaczeniu i historii motywu serduszka.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15