Złoty naszyjnik z serduszkiem „Freja”

Strona główna » Sklep » Naszyjniki » Złote naszyjniki » Złoty naszyjnik z serduszkiem „Freja”

Złoty naszyjnik z serduszkiem „Freja” to minimalistyczna biżuteria, która pomimo swoich niewielkich rozmiarów, robi duże wrażenie. Serduszko to klasyczny biżuteryjny motyw, ale w wydaniu Solkatt łańcuszek z serduszkiem odbiega od klasycznego ideału – nasze serduszko ma nieregularną formę i nietypowy kształt.

Nasz złoty naszyjnik z serduszkiem „Freja” został wykonany z 14 karatowego złota. Biżuteria została ręcznie wypolerowana, dzięki czemu naszyjnik serduszko błyszczy w każdym załamaniu metalu i w efekcie światło podkreśla nietypową powierzchnię wzoru.

Naszyjnik z serduszkiem został nazwany na cześć Freji, nordyckiego bogini miłości i magii. W Solkatt wierzymy bowiem, że biżuteria to coś więcej niż efektowne ozdoby – mogą się za nią kryć symbole i głębsze znaczenie. Mamy zatem nadzieję, że nasz złoty naszyjnik z serduszkiem „Freja” stanie się Twoim talizmanem, który będzie Ci przypominał o ważnych relacjach i miłości do samej siebie.

Jeśli cenisz sobie komplety biżuterii, w naszej kolekcji znajdziesz także kolczyki oraz bransoletkę z tym samym motywem.

Długość łańcuszka: 40 cm

Czas wykonania: pięć dni roboczych

Kategoria:

848 

Na stanie

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15