Złote bransoletki

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Złote bransoletki inspirowane naturą

Przygotowując projekty do kolekcji Solkatt inspiracji szukałyśmy w otaczającej nas naturze. Nasze złote bransoletki to produkty zakorzenione w przyrodzie, ponieważ wierzymy, że to właśnie za sprawą natury dzieje się prawdziwe piękno. Pośród naszych bransoletek damskich znajdziesz nie tylko wzory inspirowane naturą, ale także biżuteryjną klasykę – złota bransoletka z serduszkiem to minimalistyczna biżuteria, która może stać się symbolem miłości.

Bransoletki inspirowane żywiołem wody

Złota bransoletka z szafirem „Rzeka” to szczególny model w naszej kolekcji. Jej zdobienie zostało zaczerpnięte z wzoru, jaki na wodzie maluje rzeczny nurt lub delikatna fala. W efekcie powierzchnia bransoletki przypomina spokojny rzeczny nurty. Efekt ten podkreśla dodatkowo ręczne polerowanie, dzięki czemu złoto błyszczy w każdym załamaniu, a złota bransoletka z szafirem „Rzeka” jest niebanalną ozdobą, która może stać się symbolem Twojego przywiązania do przyrody.

Złote bransoletki na łańcuszku

Jeśli cenisz sobie biżuteryjny minimalizm oraz klasyczne wzory, w kolekcji złotej biżuterii Solkatt znajdziesz coś dla siebie. Nasza złota bransoletka z serduszkiem na łańcuszku to projekt, który łączy w sobie nieskomplikowane wzornictwo i klasykę w postaci serduszka. Co ważne, zadbaliśmy o to, aby bransoletka z serduszkiem prezentowała się wyjątkowo – serce ma nieregularny kształt, ponieważ ma symbolizować prawdziwą miłości, która daleka jest od bajkowego ideału.

Złote bransoletki z kamieniami naturalnymi

Naturalne inspiracje znalazły w Solkatt wyraz nie tylko w samy wzorach – uwielbiamy również naturalny blask kamieni szlachetnych i pół szlachetnych, dlatego w kolekcji nie mogło zabraknąć złotych bransoletek z kamieniami naturalnymi. Jeśli Ty również cenisz sobie biżuterię z kamieni naturalnych, zwróć uwagę na złotą bransoletkę z serduszkiem i rubinami. Połączenie ciepłego blasku złota i głębokiego koloru surowych rubinów daje znakomity efekt. Dzięki temu złota bransoletka z serduszkiem i rubinami wygląda szalenie efektownie.