Złote pierścionki

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Złote pierścionki inspirowane naturą

W kolekcji Solkatt znajdziesz złote pierścionki inspirowane naturą. Nasze projekty to zarówno złote pierścionki 585 jak i modele wykonane ze złota próby 373. W kolekcji znajdziesz pierścionki z liśćmi, złote pierścionki z kamieniami, pierścionki boho czy pierścionki z serduszkiem, dlatego wierzymy, że dobierzesz model, który spełni Twoje oczekiwania.

Pierścionki z motywami roślinnymi

Inspiracji do powstania naszej kolekcji szukaliśmy w otaczającej nas naturze, dlatego w sklepie znajdziesz pierścionki z liśćmi, które efektownie oplatają palce i prezentują się szalenie dekoracyjnie. Zwróć przede wszystkim uwagę na złoty pierścionek gałązka „Gaja” – został on wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale, aby złote listki i pnącze wiernie odwzorowywało wygląd naturalnego pierwowzoru.

Złote pierścionki z kamieniami

W Solkatt uwielbiamy naturalny blask kamieni, dlatego wśród naszych projektów znalazło się miejsce dla złotych pierścionków z kamieniami. Szczególnym modelem jest złoty pierścionek z szafirem „Rzeka”. Zdobnictwo tego pierścionka z szafirem zostało zaczerpnięte ze wzoru, jaki na wodzie maluje rzeczny nurt lub delikatna morska fala. W efekcie nasz złoty pierścionek z szafirem „Rzeka” to efektowna biżuteria inspirowana naturą, która nie tylko świetnie się prezentuje, ale również może wyrazić Twoje zainteresowania związane z żywiołem wody.

Jeśli cenisz sobie biżuteryjny umiar, w naszym sklepie dostępne są także minimalistyczne złote pierścionki, utrzymane w nieskomplikowanym, geometrycznym wzornictwie. Złote pierścionki z szafirami tego typu to propozycja dla tych z nas, które cenią sobie klasykę oraz ponadczasową elegancję.

Wśród projektów Solkatt nie mogło zabraknąć miejsca dla złotych pierścionków z diamentami. Nasz pierścionek zaręczynowy kwiatek „Astrid” wykonany z 14-karatowego złota zdobi właśnie naturalny diament. Połączenie motywu rozwijającego się pąka kwiatu oraz blasku złota i naturalnego diamentu daje wyjątkowy efekt.

Pierścionki boho

Naturalne motywy są również nieodłącznym elementem stylu boho, dlatego projekty z kolekcji Solkatt świetnie wpisują się właśnie w tę estetykę. W naszym sklepie dostępne są dwa modele pierścionków w stylu boho – pierścionek z kłosem oraz pierścionek z minimalistycznymi kwiatami wokół całej obrączki. Każdy z nich może być zarówno wyrazem Twojego przywiązania do przyrody, jak i znakiem zainteresowania stylem boho.

Pierścionki serduszko

Serce to klasyczny biżuteryjny motyw, dlatego znalazło się także w kolekcji pierścionków Solkatt. Nasz złoty pierścionek z serduszkiem „Freja” to model, którego wzornictwo odbiega od typowego klasyka. Solkattowe serce ma nieregularny kształt i formę, ponieważ zależy nam, aby nasz pierścionek z serduszkiem symbolizował prawdziwą miłość, która daleka jest od bajkowego ideału.

Mamy nadzieję, że wśród złotych pierścionków Solkatt znajdziesz model dla siebie.

Strona główna » Pierścionki » Złote pierścionki