Srebrne pierścionki

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Srebrne pierścionki inspirowane naturą

Kolekcja srebrnych pierścionków Solkatt została zainspirowana naturą. Pomysłów na nasze wzory szukałyśmy w otaczającej nas przyrodzie. Stąd wśród naszych projektów znajdziecie srebrne pierścionki z liśćmi czy kwiatami. Srebrny pierścionek gałązka to efektowna biżuteria, która oplata palec plątaniną drobnych listków wiernie imitujących naturalny pierwowzór. Z kolei pierścionek kwiat z granatem „Astrid” w formie rozwijającego się pąka kwiatu to subtelny projekt z wyraźnym roślinnym akcentem.

Srebrne pierścionki z kamieniami

Bliski jest nam również naturalny blask kamieni, który dodaje srebrnym pierścionkom jeszcze więcej uroku. Dlatego w naszej kolekcji znajdziesz srebrne pierścionki z kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi. Jeśli więc szukasz np. srebrnego pierścionka z niebieskim oczkiem, którego estetyka została zainspirowana naturalnymi akcentami, zwróć uwagę na srebrny pierścionek z szafirem „Rzeka”.  Element zdobniczy pierścionka został zaczerpnięty ze wzoru, jaki na wodzie maluje rzeczny nurt lub delikatna fala gnana wiatrem.

Innym modelem, na który warto zwrócić uwagę jest srebrny pierścionek kwiat z naturalnym granatem w głębokim bordowym kolorze. Pierścionek ma formę częściowo rozwiniętego pąka kwiatu, a srebrną oprawę wieńczy półszlachetny kamień. Całość prezentuje się bardzo efektownie.

A jeśli szukasz pierścionka z czarnym oczkiem, może Ci się spodobać nasz srebrny pierścionek w stylu boho z kłosem. To efektowna biżuteria inspirowana naturą, której wzornictwo wywodzi się z układu ziaren w kłosie zboża. Pierścionki w stylu boho to modne dodatki, które ponadto mogą być świetnym sposobem, aby wyrazić swoje zainteresowanie przyrodą.

Srebrne pierścionki serduszko

Serce to jeden z najczęściej występujących biżuteryjnych motywów, dlatego znalazł się również w kolekcji Solkatt. Jednak nasze srebrne pierścionki z serduszkiem odbiegają od klasycznego wzorca. Chcieliśmy, aby pierścionek z serduszkiem był symbolem prawdziwej miłości, dlatego kształt serduszka nie nieregularny, daleki od ideału kształt.

Mamy nadzieję, że wśród srebrnych pierścionków Solkatt znajdziesz model, który stanie się Twoim talizmanem przywołującym ważne wspomnienia i pozytywne emocje.

Strona główna » Pierścionki » Srebrne pierścionki