Srebrne naszyjniki

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Srebrne naszyjniki inspirowane naturą

W Solkatt jesteśmy przekonane, że bliski kontakt z naturą może działać jak balsam dla duszy. Dlatego właśnie podczas projektowania naszych srebrnych naszyjników starałyśmy się zamknąć w srebrze jak najwięcej naturalnego piękna przyrody. W efekcie wśród naszych projektów znajdziesz srebrny naszyjnik z liściem czy srebrny naszyjnik choker w kształcie kropli rosy. Co więcej, bliska jest nam także biżuteryjna klasyka, dlatego w kolekcji znalazło się także miejsce dla naszyjnika z serduszkiem, który utrzymany jest w minimalistycznej estetyce, ale prezentuje się naprawdę efektownie.

Srebrne naszyjniki z liściem

Chociaż z zasady nie gonimy za ideałami i przyjmujemy świat ze wszystkimi swoimi niedoskonałościami, to gdyby nam przyszło szukać choćby ułamek perfekcji, bez zawahania wskazałybyśmy na naturę. To właśnie w przyrodzie odnajdujemy najdoskonalsze piękno i dlatego ważnym elementem naszej kolekcji jest naszyjnik z liściem. To minimalistyczny srebrny naszyjnik, który wiernie odwzorowuje wygląd naturalnego liścia klonu i pomimo swoich niewielkich rozmiarów, robi duże wrażenie. Naszym zdaniem naszyjnik w kształcie liścia klonu może być świetnym sposobem na wyrażenie swojego przywiązania do przyrody.

Srebrne naszyjniki z serduszkiem

Serce to klasyczny wzór, który występuje w biżuterii bardzo często. Nic dziwnego – jest uniwersalnym symbolem miłości, który może wyrazić więź łączącą dwójkę zakochanych czy miłość przyjacielską lub relację w rodzinie. Dlatego wśród srebrnej biżuterii Solkatt znalazło się miejsce także dla naszyjnika z serduszkiem. Srebrny naszyjnik serduszko w wydaniu Solkatt odbiega jednak od klasycznego wzorca. Nasze serduszko ma nieregularny kształt, ponieważ zależało nam, aby nasz naszyjnik stał się symbolem prawdziwej miłości, która zazwyczaj niewiele ma wspólnego z bajkowym ideałem.

Srebrny naszyjnik choker

Przygotowując kolekcję Solkatt chcieliśmy również postawić na niesztampowe rozwiązania. Dlatego właśnie w sklepie znajdziesz również srebrny naszyjnik choker z zawieszką w kształcie kropli rosy. Choker na szyję wiązany to nietypowy projekt. Zawieszka jest osadzona na czarnym rzemyku, który należy następie owiązać wokół szyi. Dzięki temu możesz łatwo dopasować naszyjnik choker do swoich potrzeb i w rezultacie noszenie tej srebrnej biżuterii będzie wygodne i komfortowe.

Mamy nadzieję, że wśród naszych srebrnych naszyjników inspirowanych naturą znajdziesz projekt, który stanie się symbolem Twojego przywiązania do natury oraz skryją się za nim ważne dla Ciebie emocje.