Srebrne bransoletki

Wyświetlanie jednego wyniku

Srebrne bransoletki inspirowane naturą

Kolekcja srebrnej biżuterii Solkatt powstała jako wyraz naszej fascynacji przyrodą i jej niedoścignionym pięknem. W efekcie wśród naszych srebrnych bransoletek znajdziesz modele zdobione motywami wywodzącymi się z natury. Ważną częścią kolekcji są projekty inspirowane żywiołem wody, jednak bliskie są nam nie tylko naturalne akcenty, ale również biżuteryjna klasyka, stąd pośród srebrnych bransoletek Solkatt znalazło się miejsce również dla srebrnej bransoletki z serduszkiem.

Bransoletki inspirowane żywiołem wody

Srebrna bransoletka z szafirem „Rzeka” to wyjątkowy model w kolekcji srebrnych bransoletek Solkatt. To sztywna obręcz, której zdobienie zostało zaczerpnięte z żywiołu wody – przypomina wzór, jaki na wodzie maluje rzeczny nurt lub delikatna fala. Efekt ten został dodatkowo podkreślony za pomocą ręcznego polerowania srebra i w rezultacie srebrna bransoletka z szafirem „Rzeka” pięknie lśni w świetle, a wzór zdobniczy jest wyraźnie widoczny. Co więcej, granatowy szafir świetnie komponuje się z chłodnym blaskiem srebra.

Srebrne bransoletki na łańcuszku

Jeśli cenisz sobie minimalistyczną srebrną biżuterię i klasyczne wzory, w kolekcji Solkatt znajdziesz srebrną bransoletkę z serduszkiem na łańcuszku. To projekt utrzymany w duchu minimalizmu, który jednak może być symbolem prawdziwej miłości. Serduszko w srebrnej bransoletce Solkatt ma nieregularny kształt i formę, ponieważ uważamy, że prawdziwe uczucie nijak się ma do ideału, jaki znamy z bajek.

Mamy nadzieję, że wśród naszych srebrnych bransoletek znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania estetyczne oraz stanie się dla Ciebie ważnym symbolem. W Solkatt wierzymy bowiem, że złota i srebrna biżuteria to coś więcej, niż zwykłe błyskotki – to symbole i talizmany, które mogą skrywać w sobie prawdziwe emocje.