Srebrny naszyjnik z liśćmi „Emma”

Strona główna » Sklep » Naszyjniki » Srebrne naszyjniki » Srebrny naszyjnik z liśćmi „Emma”

Srebrny naszyjnik z liśćmi „Emma” to minimalistyczna biżuteria inspirowana naturą. Zawieszkę naszyjnika zdobi motyw roślinny w formie liściastego pnącza zaplecionego w wianek. Biżuteria jest wykonywana ręcznie w naszej krakowskiej pracowni na podstawie autorskiego projektu.

Kruszec: Srebro próby 925

Średnica zewnętrzna zawieszki: ok. 2,3 cm

Długość łańcuszka:  50 cm

Czas realizacji: pięć dni roboczych

SKU: SN.001.s Kategorie: ,

291 

Na stanie

Opis

Srebrny naszyjnik z liśćmi „Emma” to minimalistyczna biżuteria inspirowana naturą. Zawieszkę naszyjnika zdobi motyw roślinny w formie liściastego pnącza zaplecionego w wianek. Jeśli cenisz sobie naturalne akcenty, a przyroda jest ci szczególnie bliska, naszyjnik z liśćmi może stać się symbolem Twoich zainteresowań.

Naszyjnik jest w całości wykonany ze srebra próby 925. Biżuterię przygotowaliśmy ręcznie w oparciu o tradycyjne techniki złotnicze oraz wspierając się nowoczesnymi rozwiązaniami jubilerskimi. Podczas wykańczania naszyjnika, zaoksydowaliśmy go, a następnie starannie wypolerowaliśmy. Dzięki temu zdobienie naszego naszyjnika z liśćmi jest wyraźnie zaznaczone i możesz w nim rozpoznać strukturę kory czy drobne żyłki listków. Co więcej, światło odbijające się od srebra dodatkowo podkreśla ten efekt i w rezultacie naszyjnik prezentuje się na dekolcie naprawdę zjawiskowo.

Naszyjnik ma formę liściastego pnącza zwiniętego w efektowny wianek. To odwołanie do symbolu harmonii, równowagi i nieskończoności. Podążając dalej tym tropem, projekt otrzymał nazwę „Emma”. Wedle jednej z interpretacji, to starogermańskie imię tłumaczy się jako „całość”. W Solkatt wierzymy, że za biżuterią może kryć się znacznie więcej, niż tylko blask srebra czy złota oraz kamieni szlachetnych. Mamy nadzieję, że nasz srebrny naszyjnik z liśćmi „Emma” stanie się dla ciebie nie tylko symbolem przywiązania do natury, ale również talizmanem przypominającym o dążeniu do wewnętrznej równowagi oraz harmonii.

Nasz srebrny naszyjnik z liśćmi „Emma”, podobnie jak inne projekty, pakujemy w eleganckie pudełka jubilerskie. Dzięki temu biżuteria jest bezpieczna w trakcie transportu, ale też jest gotowa do wręczenia, jeśli chcesz ją podarować bliskiej osobie. W kolekcji znajdziesz również pasujące do naszyjnika kolczyki listki „Emma”. W naszej kolekcji znajdziesz również inne produkty z serii “Emma” to równie efektowne pierścionki i kolczyki.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...