Złoty naszyjnik listki “Emma”

Strona główna » Sklep » Naszyjniki » Złote naszyjniki » Złoty naszyjnik listki “Emma”

Złoty naszyjnik listki „Emma” to efektowna biżuteria inspirowana naturą. Projekt łączy w sobie urok roślinnego motywu i ciepły blask złota, co sprawia, że biżuteria robi naprawdę duże wrażenie. Naszyjnik jest wykonywany ręcznie na podstawie autorskiego projektu w naszej krakowskiej pracowni.

Kruszec: 14-karatowe złoto (próba 585)

Długość naszyjnika: 50 cm

Średnica zewnętrzna zawieszki: ok. 2,3 cm

Czas realizacji zamówienia: 7-10 dni roboczych

Kategoria:

1 595 

Na stanie

Opis

Złoty naszyjnik listki

Złoty naszyjnik listki „Emma” to efektowna biżuteria inspirowana naturą. Projekt łączy w sobie urok roślinnego motywu i ciepły blask złota, co sprawia, że biżuteria robi naprawdę duże wrażenie. Naszyjnik wykonujemy ręcznie na podstawie autorskiego projektu w naszej krakowskiej pracowni. Jest w całości wykonany z 14-karatowego złota (próba 585).

Naszyjnik, który właśnie oglądasz zdobi zawieszka w formie liściastego pnącza zwiniętego w subtelny wianek. Zadbaliśmy, żeby zdobienie biżuterii wiernie oddawało naturalne piękno przyrody, dlatego rozpoznasz w nim takie detale, jak żyłki listków czy struktura kory. Łańcuszek naszyjnika liczy sobie 50 cm długości. Będzie się zatem świetnie prezentował noszony np. na swetrze czy golfie, jak i do głębszych dekoltów.

W Solkatt wierzymy, że biżuteria to coś więcej, niż ładne ozdoby. Dla nas to symbole, za którymi może kryć się głębsze znaczenie. Dlatego naszyjnik otrzymał swoją nazwę nieprzypadkowo – w jednej z interpretacji imię Emma oznacza całość. Ważna jest też symbolika motywu wianka – to m.in. znak równowagi i harmonii. Mamy zatem nadzieję, że biżuteria, którą właśnie oglądasz, stanie się dla Ciebie talizmanem przywołującym pozytywne myśli i skojarzenia.

Dokładamy także starań, aby nasza biżuteria robiła dobre wrażenie już od pierwszego wejrzenia. Dlatego po zamówieniu otrzymasz elegancko zapakowaną paczkę. Naszyjnik umieścimy w szykownym pudełku jubilerskim. Zapewni ono bezpieczeństwo biżuterii na czas transportu, ale też może być idealnym opakowaniem prezentowym, jeśli chcesz wręczyć naszyjnik bliskiej osobie.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...