Komplet złotej biżuterii z serduszkiem „Freja”

Strona główna » Sklep » Komplety biżuterii » Komplet złotej biżuterii z serduszkiem „Freja”

Komplet złotej biżuterii z serduszkiem „Freja” to projekt utrzymany w duchu biżuteryjnego minimalizmu. Pomimo nieskomplikowanej formy, biżuteria prezentuje się bardzo efektownie. Wszystkie wyroby sygnowane logo naszej marki wykonujemy ręcznie w krakowskiej pracowni przy użyciu nowoczesnych i tradycyjnych technik jubilerskich. Do wykonania biżuterii użyliśmy 9-karatowego złota (próba 375).

Serce to biżuteryjny klasyk, który pojawia się w projektach bardzo często. Przygotowując nasz komplet złotej biżuterii z serduszkiem zadbaliśmy, aby projekty miały niecodzienną formę. W efekcie serduszko ma nieregularny kształt i wzornictwo odbiegające od klasycznego ujęcia tego motywu. Wszystko to po to, aby złota biżuteria „Freja” stała się symbolem prawdziwej miłości, która daleka jest od ideału znanego nam z bajek.

Podążając tym tropem, wybraliśmy również szczególną nazwę dla tego projektu. Freja to nordycka bogini miłości i magii. Wierzymy, że biżuteria obok swojej funkcji dekoracyjnej, może też wysyłać w świat pewien komunikat i symbolizować najróżniejsze emocje. Chcielibyśmy, aby nasz zestaw złotej biżuterii z serduszkiem stał się dla swojej właścicielki talizmanem przywołującym pozytywne myśli, od których cieplej robi się na sercu. W skład kompletu wchodzą dwa produkty: złote kolczyki z serduszkiem oraz złota bransoletka z serduszkiem i rubinami.

Złote kolczyki z serduszkiem „Freja” mają formę sztyftów. Zapina się je za pomocą klasycznego zapięcia biżuteryjnego typu „baranek”, które jest dołączone do kompletu. Kolczyki prezentują się na płatku ucha bardzo subtelnie, dlatego mogą być świetną propozycją dla tych z nas, które cenią sobie biżuteryjny minimalizm. Co więcej, dzięki niewielkim rozmiarom kolczyki są bardzo wygodne i można je z powodzeniem nosić praktycznie cały czas. Biżuteria jest w całości wykonana z 9-karatowego złota (próba 375).

Złota bransoletka z serduszkiem i rubinami „Freja” to biżuteria, która prezentuje się szczególnie zmysłowo. Połączenie ciepłego blasku złota z surowymi rubinami skrzącymi się pięknym satynowym połyskiem, daje naprawdę wyjątkowy efekt. Co ważne, rubiny to kamienie symbolizujące namiętną miłość i pasję. W związku z tym nasz komplet złotej biżuterii z serduszkiem „Freja” może być świetnym pomysłem na prezent dla ukochanej.

Zestaw biżuterii pakujemy w eleganckie jubilerskie pudełka.

Długość bransoletki: 17 cm + 1 cm przedłużki

Kamienie: naturalne surowe rubiny o średnicy ok 2,5 mm

Czas realizacji zamówienia: pięć dni roboczych

869 

Niedostępny

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...