Komplet srebrnej biżuterii z liśćmi “Emma”

Strona główna » Sklep » Komplety biżuterii » Komplet srebrnej biżuterii z liśćmi “Emma”

Srebrny komplet biżuterii z liśćmi „Emma” to projekt inspirowany naturą. Jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i naturalne akcenty, nasz biżuteria może być symbolem twoich zainteresowań. Komplet został wykonany ręcznie w naszej krakowskiej pracowni.

Kruszec: srebro próby 925.

Średnica zewnętrzna zawieszki i kolczyków: ok 2.3 cm

Długość naszyjnika: 50 cm

Czas realizacji: 5-7 dni roboczych

533 

Niedostępny

Opis

Komplet srebrnej biżuterii z liśćmi “Emma” to projekt inspirowany naturą. Jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i naturalne akcenty, nasz biżuteria może być symbolem twoich zainteresowań. Komplet wykonujemy ręcznie w naszej krakowskiej pracowni.

Biżuteria jest zdobiona efektownym liściastym pnączem zaplecionym w wianek. Dołożyliśmy starań, aby wiernie oddać naturalne piękno liści i kory, dlatego w projekcie możesz z łatwością dopatrzyć się najdrobniejszych szczegółów zdobienia. Do wykonania biżuterii użyliśmy srebra próby 925, które następnie zaoksydowaliśmy i ręcznie wypolerowaliśmy. W rezultacie srebrny komplet biżuterii z liśćmi „Emma” pięknie błyszczy w świetle, co dodatkowo podkreśla zdobnictwo biżuterii. W skład kompletu wchodzą: naszyjnik oraz kolczyki.

Srebrny naszyjnik z liśćmi „Emma” prezentuje się na dekolcie bardzo efektownie. Okrągła zawieszka jest tak upięta na łańcuszku, aby nie przekręcała się i zawsze świetnie prezentowała.

Srebrne kolczyki z liśćmi „Emma” mają formę sztyftów. Zapina się je za pomocą klasycznych biżuteryjnych zapięć typu „baranek”, które są dołączone do zestawu. Kolczyki układają się równolegle do płatka ucha, co sprawia, że zdobienie jest wyraźnie widoczne, a biżuteria zyskuje jeszcze więcej uroku.

Projekt otrzymał nazwę „Emma” ponieważ to starogermańskie imię tłumaczy się m.in. jako „całość”. To nawiązanie do kształtu liści splecionych w wianek, które z kolei symbolizują harmonię. Mamy zatem nadzieję, że nasz komplet srebrnej biżuterii z liśćmi stanie się dla ciebie nie tylko ozdobą, ale też talizmanem przypominającym o dążeniu do wewnętrznej harmonii i życia w zgodzie z samą sobą.

Komplet srebrnej biżuterii, podobnie jak inne produkty, pakujemy w eleganckie pudełka jubilerskie. Dzięki temu biżuteria jest zabezpieczona na czas transportu, ale też gotowa do wręczenia, jeśli chcesz ją sprezentować bliskiej osobie.

Średnica zewnętrzna zawieszki i kolczyków: ok 2.3 cm

Długość naszyjnika: 50 cm

Czas realizacji: 5-7 dni roboczych

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...