Komplet srebrnej biżuterii z serduszkiem „Freja”

Strona główna » Sklep » Komplety biżuterii » Komplet srebrnej biżuterii z serduszkiem „Freja”

Komplet srebrnej biżuterii z serduszkiem „Freja” to zestaw minimalistycznych projektów o efektownym wzornictwie. Biżuteria została wykonana ręcznie w naszej krakowskiej pracowni przy użyciu tradycyjnych i nowoczesnych technik jubilerskich.

Komplet srebrnej biżuterii z serduszkiem „Freja” charakteryzuje się prostą formą. Serce jest jednym z najpopularniejszych biżuteryjnych motywów, ale zadbaliśmy, aby nasz komplet biżuterii srebrnej z serduszkiem prezentował się naprawdę niesztampowo. Serduszko ma nieregularną formę, ponieważ chcieliśmy, aby symbolizowało prawdziwą miłość, daleką od bajkowego ideału. Zestaw biżuterii srebrnej „Freja” składa się z trzech elementów: bransoletki, kolczyków oraz naszyjnika.

Srebrny naszyjnik z serduszkiem „Freja” to biżuteria typu celebrytka. Naszyjnik ma krótki, liczący 40-cm łańcuszek. W efekcie układa się tuż pod nasadą szyi, co daje modny i ciekawy efekt. Biżuteria jest w całości wykonana ze srebra próby 925.

Srebrne kolczyki z serduszkiem „Freja” to biżuteria w formie sztyftów. Zapina się je za pomocą klasycznego zapięcia typu „baranek”, które jest dołączone do zestawu. Kolczyki prezentują się bardzo delikatnie i minimalistycznie na płatku ucha. Ich nieskomplikowana forma sprawia, że są bardzo wygodne w noszeniu i nie trzeba ich zdejmować nawet do spania. Są w całości wykonane ze srebra próby 925.

Srebrna bransoletka z serduszkiem „Freja” to zdecydowanie najefektowniejsza ozdoba prezentowanego kompletu biżuterii. Wszystko to za sprawą połączenia chłodnego blasku polerowanego srebra i skrzących się w świetle naturalnych granatów w bordowym kolorze. Jeśli wierzyć symbolice kamieni, to te efektowne minerały przynoszą pomyślność.

Nasz komplet srebrnej biżuterii z serduszkiem nieprzypadkowo otrzymał nazwę „Freja”. Imię to pochodzi od nordyckiej bogini miłości i magii. Wierzymy, że biżuteria to nie tylko efektowne świecidełka. Naszym zdaniem za srebrną biżuterią mogą kryć się ważne symbole i wspomnienia. Wystarczy, że tchniesz w chłodny metal odrobinę swoich emocji. Mamy zatem nadzieję, że nasz srebrny komplet biżuterii będzie talizmanem przypominającym ci o ważnych dla ciebie chwilach.

Naszą biżuterię pakujemy w ozdobne pudełka. W rezultacie wyroby są zabezpieczone na czas transportu. Co więcej, jeśli chcesz podarować zestaw biżuterii bliskiej osobie, nie musisz zaprzątać sobie głowy dodatkowym opakowaniem – wyroby będą gotowe do wręczenia.

Długość łańcuszka w naszyjniku: 40 cm

Długość bransoletki: 17 cm + 1 cm przedłużki

Czas realizacji zamówienia: pięć dni roboczych

420 

Niedostępny

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...