Komplet srebrnej biżuterii liście klonu „Alva”

Strona główna » Sklep » Komplety biżuterii » Komplet srebrnej biżuterii liście klonu „Alva”

Srebrny komplet biżuterii liście klonu „Alva” to projekt inspirowany naturą. Biżuteria została zaprojektowana z myślą o kobietach, które kochają przyrodę i chcą wyrazić swoje zamiłowanie do natury. Komplet został wykonany ręcznie w naszej krakowskiej pracowni przy użyciu tradycyjnych i nowoczesnych technik jubilerskich.

Komplet srebrnej biżuterii „Alva” zdobią minimalistyczne listki klonu. Przygotowując biżuterię staraliśmy się zawrzeć w srebrze jak najwięcej naturalnego uroku prawdziwych liści klonu. Dlatego właśnie zdobienie wiernie oddaje swój pierwowzór, imitując liście klonowe zarówno kształtem jak i strukturą. Do wykonania biżuterii użyliśmy srebra próby 925, które następnie poddaliśmy procesom oksydacji i polerowania. W rezultacie listki pięknie się mienią, a odbijające się od nich światło podkreśla motyw zdobniczy. W skład kompletu srebrnej biżuterii „Alva” w chodzą naszyjnik oraz kolczyki.

Srebrny naszyjnik z liściem „Alva” to minimalistyczna biżuteria, która prezentuje się na dekolcie bardzo subtelnie i kobieco. Zawieszka jest zdobiona z dwóch stron, dlatego nawet jeśli naszyjnik przekręci się pod wpływem ruchu, biżuteria wciąż będzie prezentować się znakomicie.

Srebrne kolczyki z liśćmi „Alva” mają formę sztyftów zapinanych za pomocą klasycznych zapięć typu „baranek”, które są dołączone do zestawu. Na płatku ucha prezentują się minimalistycznie, ale mają mnóstwo uroku.

Srebrny komplet biżuterii liście klonu otrzymał swoją nazwę nieprzypadkowo. Imię „Alva” tłumaczy się jako „elfka”. Jeśli zatem cenisz sobie nie tylko naturalne inspiracje, ale bliski jest ci także świat baśni i legend, nasza biżuteria może stać się talizmanem, który przywoła pozytywne skojarzenia.

Naszą biżuterię pakujemy w eleganckie jubilerskie pudełka, aby była bezpieczna na czas transportu i gotowa do wręczenia, jeśli chcesz ją podarować bliskiej osobie.

Długość naszyjnika: 45 cm

Czas realizacji: pięć dni roboczych

295 

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zobacz także...