Złote kolczyki gwiazdki z szafirami „Helene”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Złote kolczyki gwiazdki z szafirami „Helene”

Kolczyki gwiazdki „Helene” to minimalistyczne złote sztyfty, które pomimo niewielkich rozmiarów prezentują się bardzo efektownie. Złote kolczyki gwiazdki zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które cenią sobie delikatną złotą biżuterię inspirowaną naturalnymi akcentami.

Nasze kolczyki w kształcie gwiazdek „Helene” są zrobione z 9-karatowego złota. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby kolczyki intensywnie odbijały światło, a w efekcie błyszczały jak gwiazdy na nocnym niebie. Powierzchnia gwiazdek pełna jest załamań i nierówności, a swoją fakturą przypomina pomiętą kartkę papieru. Całości dopełniają tu naturalne szafiry o głębokim morskim kolorze szlifowane tzw. szlifem fasetkowym.

Nazwa złotych kolczyków gwiazdek nie jest przypadkowa. Imię Helene pochodzi z języka greckiego, a konkretniej od słowa „hele” oznaczającego „blask”. Mamy zatem nadzieję, że te efektowne złote kolczyki z szafirami będą nie tylko piękną ozdobą, ale również talizmanem, który swoim blaskiem przypomni Ci o Twojej wyjątkowości.

Czas wykonania: pięć dni roboczych

765 

Niedostępny

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15