Złote kolczyki gwiazdki z białymi szafirami „Helene”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Złote kolczyki gwiazdki z białymi szafirami „Helene”

Złote kolczyki gwiazdki „Helene” to minimalistyczna biżuteria inspirowana naturą. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, te efektowne kolczyki sztyfty prezentują się bardzo efektownie. Wszystko to za sprawą ciepłego blasku złota, naturalnych szafirów i ręcznego wykonania biżuterii.

Kolczyki w kształcie gwiazdek są zrobiobione z 9-karatowego złota (Pr. 375). Podczas ich projektowania zadbaliśmy, aby biżuteria pięknie błyszczała – powierzchnia kolczyków pełna jest załamań przypominających fakturę pomiętej kartki. Efekt ten podkreśla ręczne polerowanie, co w rezultacie sprawia, że biżuteria efektownie mieni się w świetle. Co więcej, blasku naszym złotym kolczykom gwiazdkom dodają też naturalne szafiry wykończone szlifem fasetkowym.

Nasze złote kolczyki gwiazdki z szafirami otrzymały nazwę „Helene”, ponieważ to pochodzące z języka greckiego imię, wywodzi się od słowa „hele”, czyli blask. Wierzymy zatem, że kolczyki gwiazdki „Helene” będą nie tylko piękną ozdobą, ale również talizmanem, który sprawi, że nigdy nie zapomnisz o swoim wewnętrznym blasku.

Czas wykonania: pięć dni roboczych

765 

Na stanie

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15