Srebrne kolczyki gwiazdki z błękitnym topazem „Helene”

Strona główna » Sklep » Kolczyki » Srebrne kolczyki gwiazdki z błękitnym topazem „Helene”

„Helene” to minimalistyczne srebrne kolczyki gwiazdki. Ta biżuteria inspirowana naturą nie tylko prezentuje się efektownie, ale może być również odwołaniem do Twojego zamiłowania do przyrody czy astronomii.

Do wykonania tych minimalistycznych kolczyków zastosowaliśmy srebro pr. 925, a ich zwieńczeniem są naturalne błękitne topazy. Nasze srebrne kolczyki gwiazdki z topazami mają nietypową formę – faktura kolczyków przypomina nieregularną powierzchnię skały, a krańce każdego z dziesięciu ramion gwiazdy otaczają niewielkie srebrne kuleczki. Dzięki oksydowaniu i ręcznemu polerowaniu kolczyki pięknie błyszczą w świetle, które podkreśla każde załamanie metalu. W rezultacie nasze niewielkie kolczyki gwiazdki prezentują się świetnie na płatku ucha.

Srebrne kolczyki z topazem niebieskim „Helene” otrzymały swoją nazwę nieprzypadkowo. Imię Helene pochodzi z języka greckiego, a konkretniej od słowa „hele” oznaczającego „blask”. Mamy zatem nadzieję, że te efektowne srebrne kolczyki z topazami staną się nie tylko piękną ozdobą, ale również talizmanem, który będzie Ci przypominał o Twoim własnym, wewnętrznym blasku.

Czas wykonania: pięć dni roboczych

238 

Niedostępny

Dodatkowe informacje

Rozmiar

9, 10, 11, 12, 13, 14, 15